قوانین

قوانین و ضوابط نمایش دهندگان :

1- سایت هایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف شرع می باشند پذیرفته نمی شوند.

2- سایت هایی که با موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند پذیرفته نمی شوند.

3- سایت هایی که به نحوی به توهین قومیت ها و ملیت ها و زبان های مختلف مشغولند پذیرفته نمی شوند.

4- سایت هایی که به کارهای غیر قانونی اشتغال دارند پذیرفته نخواهند شد.

5- سایت هایی که به فروش اجناس غیر مجاز میپردازند پذیرفته نخواهند شد.

6- سایت هایی که پس از مدتی فعالیت در سامانه فیلتر می شوند ، وبسایت فیلتر شده از پنل کاربر حذف خواهد شد.

7- هرگونه عملی که باعث افزایش بدون دلیل درآمد کاربران شود تخلف محسوب شده و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

8- هرگونه تغییر در کدهای سیستم که باعث تغییر در روند نمایش تبلیغات شود تخلف محسوب میشود.

9- کاربران آریوکلیک تنها می توانند از یک اسکریپت دیگر غیر از آریوکلیک در سایت خود استفاده نمایند , در صورت مشاهده هر گونه تخلف طبق صلاح دید مدیران آریوکلیک با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

10-هر گونه تخلف کاربران در سیستم ( مثال : چند بار عضویت یک کاربر و زیر مجموعه قرار دادن حساب های خود برای درآمد بیش تر و دیگر مسائل این قبیل موارد ) در صورتی که توسط واحد مدیریت و ناظران سایت آریوکلیک مشاهده گردد ؛ با کاربر متخلف برخورد خواهد شد ، در مواردی که مدیریت تشخیص دهد پورسانت کاربر صفر و در موارد شدید تر کاربر بن خواهد شد.

11-وبسایت هایی که بازدیدکنندگان آنان به منظور استفاده و یا به هدف خاصی وارد سایت می شوند ، توسط مدیران سامانه شناسایی خواهند شد ، و درصورتی که میزان درآمد مدیر سایت در سامانه آریوکلیک بیش از سهم سود وی در همکاری با ما باشد ، با صلاح دید مدیران آریوکلیک میتوانند درآمد وبسایت مذکور را تنها به تبادل پاپ آپ اختصاص دهند.

12-قبل از انجام عملیات واریز موجودی کاربران ، نخست وبسایت های کاربران چک می شود در صورتی که کد مربوط به آریوکلیک در وبسایت نباشد ، آریوکلیک میتواند نسبت به حذف یا عدم پرداخت درآمد کسب شده کاربر خاطی اقدام نماید ( تنها با اخذ مجوز کتبی قادر به برداشت کد هستید در غیر اینصورت ارائه هر گونه شواهدی دلیل بر صدق حق کاربر نخواهد بود )

13-مدیریت میتواند در هر زمان نسبت به تغییر، تصحیح و افزودن قوانین اقدام نماید ، همچنین کلیه کاربران موظف اند قبل از هر بار ورود به سامانه قوانین را مجدد مطالعه نمایند.

 

قوانین و ضوابط تبلیغ دهندگان :

  • هیچ یک از وب های فروش اکانت های عبور از فیلترینگ حق تبلیغات در سامانه تبلیغاتی آریوکلیک را ندارد.
  • وبگاه های فیلتر شده اجازه استفاده از خدمات سامانه تبلیغاتی آریوکلیک را ندارند.
  • در صورتی که برای تبلیغات وبی که با قوانین سامانه تبلیغاتی آریوکلیک مغایرت دارد هزینه ای واریز شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی آریوکلیک می توانید از عودت وجه خودداری کند.
  • تعداد آی پی های ورودی به وبگاه های تبلیغ کننده ، لزوماً با تعداد اعتباری که خریداری می کنند برابر نخواهد بود و احتمالاً طبق آمارگیر موجود در وبگاه های تبلیغ کننده ، ورودی کمتر یا بیش تری ارسال می شود و قطعا به نفع فرد تبلیغ دهنده خواهد شد.
  • سامانه تبلیغاتی آریوکلیک هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تقلب کاربران و کم شدن اعتبار تبلیغاتی تبلیغ کنندگان به خاطر تقلب کاربران و بدون ارسال ورودی پاپ آپ ، ندارد ولی حتی الامکان جلوی هر گونه تقلبی گرفته می شود. ( در صورت مشاهده هر گونه تقلبی که جلوی آن گرفته نشده است ، لطفاً به ما اطلاع دهید. )
  • ملاک میزان ورودی به وبگاه های تبلیغ دهنده ، شمارنده سامانه آریوکلیک می باشد نه شماردنده های دیگر.
  • در صورت تغییر محتویات صفحه ای که در سایت ایران پاپ آپ تبلیغ می شود ، به صورتی که محتوای جدید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا مورد تایید مسول سامانه تبلیغاتی آریوکلیک نباشد ، مسئول سامانه تبلیغاتی آریوکلیک اجازه برداشتن تبلیغات مذبور را داشته و ملزم به پرداخت هیچ گونه خسارت و مابه التفاوتی نمی باشد ؛ همچنین مسئولین این سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه مسدود کرده و هیچ مقدار از درآمد کسب شده کاربر خاطی را به وی پرداخت ننمایند.
  • پس از سفارش تبلیغ پاپ آپ ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.
  • تبلیغات ممکن است به هر یک از روش های pop up ، pop under ، new tab و یا هر روش مشابهی نمایش داده شوند.

سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد آریوکلیک و مسئولین آن ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی که بر روی این سامانه انجام می شود ندارند.
در صورتی که کاربری به قوانین عمل ننماید ، مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد  آریوکلیک می تواند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه یا برای مدت زمان معینی غیر فعال کرده و هیچ مبلغی بابت درآمد کسب شده کاربر خاطی و یا تبلیغ انجام شده ، پرداخت ننماید و همچنین می تواند تبلیغات فعال کاربر خاطی را حذف کند.
مسولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد آریوکلیک می توانند در هر زمانی به علت عدم رعایت قانون یا قوانین این سامانه توسط کاربری ، اقدامات لازم را انجام دهند و موظف نیستند قبل از هر اقدامی به کاربر خاطی اخطار دهند.
مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد آریوکلیک اجازه تغییر قوانین سامانه را در هر زمانی دارد و کاربران موظف هستند برای آگاهی از قوانین جدید سامانه ، به همین صفحه باز گردند.